במדינת ישראל של 2023 כבר לא ניתן להסתמך על "יהיה בסדר". תחום דיני העבודה הפך לתחום רווי סיכונים עבור המעסיק ורגולציה משתנה – באופן המסכן ארגונים באופן חמור ולעיתים קיומי.

בין הסיכונים המשמעותיים ניתן למנות:

✓ חשיפה לאישומים פליליים – הן כלפי התאגיד והן כלפי המנהלים בו באופן אישי. תוצאות הליכים מסוג זה עשויות להביא לרישום פלילי וכן למנוע התקשרויות עתידיות של הארגון עם גופים רציניים.

✓ חשיפה לעיצומים כספיים המוטלים במאות מיליונים על ידי זרוע העבודה הן על ארגונים והן על מנהלים באופן אישי.

✓ חשיפה לתביעות ייצוגיות.

✓ חשיפה לתביעות פרטניות מצד עובדים, בשלל נושאים הקשורים למשפט העבודה.

✓ תביעות מצד קופות גמל ופנסיה.

✓ תביעות מצד ארגוני עובדים וארגוני מעסיקים.


ועוד ועוד ועוד

החדשות הטובות – יש מה לעשות!

משרד עו"ד אלי כרוב – כיפת ברזל למעסיק

עו"ד אלי כרוב בעל 15 שנות ניסיון במשפט העבודה, מעניק לקהל לקוחותיו ייעוץ משפטי שוטף ומקיף בכל ההיבטים של משפט העבודה הרלוונטי לארגון, ומלווה אישית סכסוכי עבודה בכל הערכאות המשפטיות.

כמשרד בוטיק בתחום משפט העבודה, ההתמקדות שלנו היא במניעת וצמצום סיכונים מראש, במסגרת תוכנית כיפת ברזל למעסיק.

המשרד מעניק ליווי שוטף של הארגון להתנהלות מיטבית בתחום דיני העבודה. לעו"ד כרוב גישה פרקטית ויצירתית להשגת מטרות הלקוח, באופן מפוקס ומדויק וללא "סיפורי מעשיות" או פתרונות אקדמיים שאינם מביאים בחשבון את הדינמיקה של חיי המעשה. הפתרונות המסופקים על ידי המשרד נתפרים במיוחד לצרכי כל לקוח באופן מדויק ומביאים בחשבון היבטים החורגים מהעניין הספציפי והצר. גישה זו למעשה מאפשרת לארגון לנהל את סיכוניו באופן מיטבי, מותאם וייחודי, תוך קבלת פתרונות אפשריים אשר מספקים יציבות, וודאות, שליטה ובקרה לאורך זמן.

יישום של תוכנית כיפת ברזל למעסיק מאפשרת לארגון לפזר את הערפל ואת אי הוודאות בכל הנוגע לסיכונים המשפטיים בתחום דיני העבודה ולקבל החלטות מושכלות לאחר הבנת תמונת המצב הבהירה על מצבו.

הסיכונים שהתגלו מקבלים פתרונות "תפורים אישית" לצמצום החשיפה בהתאם לצרכים ולהעדפות של הנהלת הארגון.

נשמח לעמוד לרשותכם